מלחין, מנצח, מעבד מוזיקלי

דוד קריבושי

david krivoshei

קצת על המאסטרו:

מלחין, מנצח ומעבד מוזיקלי, מהבולטים בארץ בתחום המוזיקה הקלה והג’אז.
קריבושי נולד בתל אביב והתחיל ללמוד נגינה על פסנתר בגיל 7. בצבא שירת בתזמורת חיל האוויר, למד באוניברסיטת קליפורניה בלוס אנג’לס (UCLA).
הקים וניצח על תזמורת הטיילת של תל אביב והתזמורת הסימפונית של בת ים. ב-2006 זכה בתואר מלחין השנה בתאטרון.
החל מ-2012 הופיע קריבושי עם ״החברים של קריבו״ במופע מחווה לשלישיות הגדולות של הזמר הישראלי. החל מ-2015 הפיק והופיע במופע המבוסס על שיריהם של בילי ג’ואל ואלטון ג’ון.

 

קריבושי עבד עם כל הזמרים הגדולים: אריק איינשטיין, יהורם גאון, יוסי בנאי, אריק לביא ועוד. אחראי על אלפי עיבודים ומאות תקליטים. בין שיריו הידועים: “יש לך שמש”, “בתי את בוכה או צוחקת”, “אני חולם על נעמי”, “עם אחד שיר אחד”, הלהיט הפארודי “מריומה יומה” ועוד ועוד.

“ההרצאה: פסקול חיינו – מסיפור אישי לזיכרון קולקטיבי”

בהרצאה מרתקת מציג קריבושי את שורשיו כבן להורים ניצולי שואה, דרכו המוסיקלית כנגן צעיר ומבטיח, שרותו הצבאי בתזמורת חיל האוויר, הופעותיו בארץ ובחו”ל, הצלחותיו כמו גם כישלונותיו. הוא מספר על עבודתו עם אמנים כמו רבקה מיכאלי, יהורם גאון, טוביה צפיר, חנה לסלאו, גלי עטרי, רותי נבון ואחרים שפגשו אותו ועברו איתו חוויות אישיות ומקצועיות בשלבי הקריירה המשותפת שלהם.

ההרצאה מלווה באוסף נדיר של תמונות, צילומים וקטעי וידאו מארכיונו הפרטי של קריבושי, אשר מלבד היותם עדות לתחנות בחייו, הם מהווים מסמך רטרוספקטיבי נדיר שפורש לפנינו יובל שנים של הזמר הישראלי, החל משנות הששים שבו תועדו רגעים גדולים בבידור, כמו גם גדולי הכוכבים של כל התקופות.

קריבושי נמנה עם קבוצת היוצרים הראשונים של הפזמון והזמר הישראלי שנולדו סמוך להקמת המדינה. הוא החל לעשות את צעדיו הראשונים בתחום המקצועי באותה תקופה ושיתף פעולה עם כל האמנים בני אותו דור במדינה, ואותו שיתוף פעולה ביניהם, כמו גם יצירתם, מלווים את סיפורה של הארץ ומשמשים מה שקרוי ‘פסקול חיינו’.

דרך הסיפור האישי ובתוספת הצילומים הנדירים, פורש קריבושי בפני הצופים פרק בתולדות המדינה שמקרין מהפן האישי והפרטי אל הזיכרון הקולקטיבי.

טלפון להזמנות

שילחו וואטסאפ

ערוץ היוטיוב שלי

האתר של דוד קריבושי

דוד קריבושי בפייסבוק

שליחת מייל

(משירי בילי ג’ואל ואלטון ג’ון)

דוד קריבושי וקובי אשרת במופע משותף

נחזור אליכם מייד כשנתפנה:

שיתוף הכרטיס:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

בניית אתרים | דפי נחיתה | כרטיס ביקור דיגיטלי | שיווק ופרסום עסקים

להצטרפות לחצו כאן:

Yg – Technology

בניית אתרים | דפי נחיתה | כרטיס ביקור דיגיטלי | שיווק ופרסום עסקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם: